Autoryzacja
  :: Login   
W skrócie...
2019-12-01
 

- ...
 

...de

IBM poszerza swoją ofertę produktów z grupy Express o wersję Starter Pack.
Dostępne są wersje Collaboration i Messaging.


Complete Messaging


Complete Collaboration
Complete Messaging Express Starter Pack zawiera 10 licencji:
  • Domino Messaging Express 7.0.2
  • Sametime 7.5.1


Complete Collaboration Express Starter Pack zawiera 10 licencji:
  • Domino Collaboration Express 7.0.2
  • Sametime 7.5.1


Cena SRP: 1 339 Euro (netto)Cena SRP: 1 734 Euro (netto)Dodatkowe informacje:

IBM Lotus Domino Messaging Express oferuje średniej wielkości przedsiębiorstwom nową opcję oprogramowania do planowania czasu grupy i obsługi poczty elektronicznej w firmach, zarówno w przypadku wdrażania poczty e-mail po raz pierwszy, jak i zastępowania oprogramowania Microsoft Exchange, Novell GroupWise lub innych produktów e-mail. Funkcje, sposób licencjonowania ceny czynią z Messaging Express idealne rozwiązanie dla mniejszych przedsiębiorstw, wymagających niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności poczty e-mail na poziomie korporacyjnym, tworzące produkt, który jest łatwy w eksploatacji i użytkowaniu.

IBM Lotus Domino Collaboration Express to produkt oparty na serwerze Domino Enterprise Server, który umożliwia korzystanie z funkcji oprogramowania Domino - zarówno obsługujących pocztę elektroniczną, jak i wspomagających pracę grupową. Użytkownicy mogą korzystać z aplikacji e-mail i obsługi współpracy za pośrednictwem klientów Lotus Notes lub Lotus Domino Web Access (iNotes Web Access). IBM Lotus Domino Collaboration Express zapewnia wysoką skalowalność i wydajność, zaawansowane narzędzia do zarządzania i administrowania oraz elastyczność pozwalającą utrzymywać przewagę nad konkurencją. IBM Lotus Domino Collaboration Express pomaga obniżyć całkowite koszty użytkowania, zapewniając jednocześnie zwiększenie produktywności użytkowników, znakomitą obsługę poczty elektronicznej i wspomagania pracy grupowej, a także solidne zabezpieczenia.

IBM Lotus Sametime oferuje użytkownikom produktów Microsoft dostęp do pełnego zestawu funkcji szybkiej komunikacji oraz możliwość prowadzenia konferencji przez WWW, bez konieczności dokonywania kosztownych aktualizacji. Pracując w edytorze tekstu, arkuszu kalkulacyjnym czy programie do przygotowywania prezentacji, z pomocą Lotus Sametime można od razu wysyłać komunikaty, inicjować połączenia, współdzielić aplikacje oraz rozpoczynać internetowe konferencje. Do sprawdzenia, czy inny użytkownik jest dostępny online lub do zaplanowania konferencji przez WWW z poziomu własnego kalendarza, w wersji 7.5 wystarczy po prostu skrzynka pocztowa Microsoft Outlook. Ze skrzynki - za pomocą jednego kliknięcia - otrzymujemy także dostęp do wszystkich funkcjonalności Lotus Sametime.

© e-contact
Mapa serwisu       Formularz kontaktowy   

Ostatnia aktualizacja 15-09-2008 01:23 PM

Powrót do początku strony

Powrót do poprzedniej strony