Autoryzacja
  :: Login   
W skrócie...
2019-12-01
 

- ...
 

...de

Misja firmy e-contact:

Tworzenie zaawansowanych technologicznie rozwiązań e-business usprawniających i automatyzujących codzienne czynności i zadania naszych klientów.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem rozwiązań bazodanowych w środowisku Lotus Domino/Notes. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów usprawniających i upraszczających codziennych czynności związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. W kręgu naszych opracowań znajduje się również Internet i możliwości wykorzystania go do celów biznesowych. Projektowane przez nas aplikacje odpowiadają rzeczywistym potrzebom naszych Klientów. Doradzamy i realizujemy optymalne rozwiązania.
Największym atutem e-contact są ludzie. Założyciele firmy oraz ich współpracownicy uczestniczyli w wielu zaawansowanych projektach informatycznych i są wszechstronnie przygotowani od strony teoretycznej i praktycznej. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty IBM w zakresie projektowania aplikacji w środowisku Lotus Notes/Domino.

W 2001 roku nasza firma otrzymała od Lotus Development nagrodę za promowanie rozwiązań aplikacyjno-internetowych na platformę Notes/Domino.

Ścisła współpraca.

Nie działamy sami. Nasza firma współpracuje z firmą IBM Polska i posiada status Advanced Business Partner. Stale współpracujemy również z dystrybutorem oprogramowania, firmą LX Polska.


Zobacz także:
Referencje
Usługi
© e-contact
Mapa serwisu       Formularz kontaktowy   

Ostatnia aktualizacja 02-09-2008 02:08 PM

Powrót do początku strony

Powrót do poprzedniej strony